Jump to content

[Cerere SloT]dEluX

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

dEluX

dEluX

Member

• Member
  • 0 Active Posts
* Nick: dEluX
* IP (specificati daca e routabil): am sa imi schimb netu zilele astea deci nu stiu sigur !
* ID Yahoo Messenger: zcs_delux
* ID Steam: OFF vreau slot
* Ore jucate pe server: http://www.gametrack...X&Search=Search

sagas.png

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
[color="#00FF00"][u][i][b]PRO [/b][/i][/u][/color]dar ai gija la limbaj ca ai un vocabular de mahala.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

dEluX

dEluX

Member

• Member
  • 0 Active Posts
[quote name='shiNNokkkkk' date='10 December 2009 - 06:09 PM' timestamp='1260457768' post='37355']
[color="#00FF00"][u][i][b]PRO [/b][/i][/u][/color]dar ai gija la limbaj ca ai un vocabular de mahala.
[/quote]

eee nu am vocabular de mahala poate am zis si eu o data la nervi ... :crazysmile:

mR # AliN (MinG)

mR # AliN (MinG)

PoweR UseR =)

• Member
  • 97 Active Posts
Pro Slot

titirezu

titirezu

Venus.Extaziuss.Ro

• +Member
  • 589 Active Posts
CONTRA...un limbaj neadecvat pe server si ink nu trebuie sa primeasca slot pt ca nu stie cum sa vb ;)

baiatule esti pe un srv respectabil nu la tn acasa ;)

Posted Image

RedGuN

RedGuN

uNiqUe.eXtaziuSs.rO

• Member
  • 225 Active Posts
Pro...

( Atentie la Limbaj )

Edited by RedGuN, 10 December 2009 - 11:34 PM.

Posted Image
NEW
Posted Image

FinuCCi

FinuCCi

Member

• Member
  • 39 Active Posts
La mine "pro + atentie la limbaj nu merge" , asadar CONTRA, invata sa vorbesti si sa respecti si apoi vei fi respectat.
In plus fata de asta, nu tine faza cu "poate am zis o data la nervi" pentru ca nu ai zis doar o data iar nervii stapaneste-i , nu suntem obligati sa iti suportam tulburarile de comportament

P@Ra..

P@Ra..

Member

• Member
  • 4 Active Posts
PRO :) dar ai grija
Posted Image

Connect DeathRun.Extaziuss.Ro
I`m back in Extaziuss

Yuri

Yuri

Member

• Member
  • 33 Active Posts
[quote name='FinuCCi' date='11 December 2009 - 12:09 PM' timestamp='1260526147' post='37546']
La mine "pro + atentie la limbaj nu merge" , asadar CONTRA, invata sa vorbesti si sa respecti si apoi vei fi respectat.
In plus fata de asta, nu tine faza cu "poate am zis o data la nervi" pentru ca nu ai zis doar o data iar nervii stapaneste-i , nu suntem obligati sa iti suportam tulburarile de comportament
[/quote]

[i] [b] IDEM FinuCCi !!

ps: adica ade cand imi ceri tu mie socoteala dc dau kick/slay/beat etc ?? Sau crezi ca nu am fata de admin ? am primit deagaba ? doar sa il am ? CONTRA ![/b] [/i]

anisia ;x

anisia ;x

Member

• Member
  • 20 Active Posts
Contra.
Azi îmi privesc viitorul. În oglindă. Viitorul meu începe azi. Mîine va începe din nou. Şi tot aşa, în fiecare zi. Dar azi… pentru azi îmi păstrez indiferenţa. Azi stau şi observ. Azi mă uit în jur. Azi doar privesc. Azi nu cîştig nimic. Azi doar pierd.

rGn★aLn ~ ALINU

rGn★aLn ~ ALINU

iDoLu' lA FeMeI

• Member
  • 106 Active Posts
[color="#FF0000"][b]Approved![/b][/color]

[u]Da-mi add la aln_rgn pentru user si pass![/u]

[b]Locked![/b]
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users