Jump to content

abuz

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

cld

cld

Member

• Member
  • 0 Active Posts
doamna andreea...asa zisa..."admin" mi-a dat ban permanent pentru ca am zis .....de ce ai dat tu vaco slay......deci mia dat slay asa din senin ca o vrut ea.....totu bine si frumos....mia dat al doilea slay.....pentru ca iam zis vaco.....am intrebato de ce miai dat de 2 ori slay...ea mia raspuns..."taci ma boule si nu mai comenta ca iei ban permanent....eu iam spus ca nu se da ban permanent...ptr limbaj vulgar...ci doar 2 min...din cate am vazut eu....dar am primit ban permanent....:|:|...vreau sa se ieie masuri deoarece nu sunt singurul care a patit asa ceva......:)...va salut..:)

sagas.png

Yuri

Yuri

Member

• Member
  • 33 Active Posts
[b] In primul si primul rand exista un model de abuz, pe care nu l-ai respectat ceea ce duce la inchiderea topicului !!

[quote] Veti face fiecare un topic nou cu titlul [Reclamatie] Nick_Admin iar reclamatia si urmeze acest model:

* Nick:
* Adminul Reclamat:
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.):
* O Explicatie:
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola):
* Santiunea pe care o merita adminul: [/quote]

Refao !! Daca stau bine sa ma gandesc nici dovada nu ai etc . + ca am fost pe sv cand te-ai certat cu andreea !! Ti-a dat slay mi se pare ca ai facut bug din cate stiu , nu mai retin , si tu ai raspuns violent cu o expresie care .. pff .. nu da bine la imaginea ta ! + ca ai jignit o FATA domnule. Ai facut-o vaca , ti-am mai dat odata slay , ai intrebato de ce ?? si ai primit raspuns: BANNED PERMANENT ! + de asta vreau sa precizez ca domnul are un limbaj neadecvat pe sv !

PS: Asta i un coleg de-al meu de clasa !! Vai :)) Frankline de te prind la scoala te fac ! vai :)) dati TC .[/b]

Edited by AcCepT, 10 December 2009 - 09:31 AM.

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
[quote]de ce ai dat tu vaco slay[/quote]

Auzi tu asa sa vb cu mamicutza ta nu aici pe forum ai grija.Si asa cum a zis si AcCepT exista un model asaca respectal si fara dovezi nu se ia in considerare.

Edited by shiNNokkkkk, 10 December 2009 - 01:12 PM.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

FinuCCi

FinuCCi

Member

• Member
  • 39 Active Posts
T.C. ca discutia deja deviaza de la subiect

[b][color="#708090"]shiNNokkkkk[/color][/b]
[quote]Auzi tu asa sa vb cu mamicutza ta nu aici pe forum ai grija.Si asa cum a zis si AcCepT exista un model asaca respectal si fara dovezi nu se ia in considerare. [/quote]
asta nu e model de reply

[b][color="#708090"]cld[/color][/b], daca vrei sa faci o reclamatie ai un model, pe viitor respecta-l si posteaza doar atunci cand ai cu ce sa completezi toate campurile prezentate in model

Edited by FinuCCi, 10 December 2009 - 04:09 PM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users