Jump to content

Problema admin

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
nick : -iLusSi0n^[eX]-
problema : mi s`a furat si contul de steam si id`ul de mess....va rog sa nu imi scoateti adminul ca imi cumpar alt steam cat de curand posibil

sagas.png

FinuCCi

FinuCCi

Member

• Member
  • 39 Active Posts
Incearca sa iti recuperezi parola de la steamul pe care il aveai cu ajutorul adresei de e-mail pe care ai trecuto la "Contact Email" . Daca adresa de email era cea a contului de Yahoo nu stiu ce ai putea face.... incearca sa iti generezi o noua parola la yahoo cu intrebarea de siguranta sau cu adresa alternativa pe care ai specificato la inregistrare.
In cazul in care nu poti face nimic nu are sens rugamintea ta: "Va rog sa nu imi scoateti adminul" pentru ca oricum el esta facut pe STEAMID`ul care ti-a fost furat si nu iti foloseste la nimic daca el mai exista in lista de admine pentru ca tu nu il poti folosi.

Astept reply sa ne spui daca ai reusit sa iti recuperezi vechiul Steam in functie de asta vedem ce hotarare luam

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Daca cel care ti la furat e expert numai ai sanse sa il mai recuperezi.Sigur a schimbat emailul de acolo.

Uitati un sfat pt toti ce nu stiu cum se fura un steam.
Steamul se fura cu o pagina scam adica la fel si asemanatoare cu steampowered.com in care te pune sa iti pui steam id si passul undeva DECI NU IL BAGATI.
Un alt mod este acela de ati trimite un fisier pe mess cu un virus asa in fel cand te loghezi a 2 oara la pc si bagi id si pass nu stiu cum ti le trimite prin email la acel ce tia dat fisierul.

DECI NU PRIMITI FISIERE SAU NU INTRATI PE ALT SITE UNDE SCRIE JOCURI GRATIS STEAM SAU ALTE CHESTII CA RAMANETI FARA STEAM.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
mi`a furat si steamul si id`ul de mess....dar totusi mai e ceva timp pana o sa imi iau altul (1sapt max) dar vreau sa joc...imi puteti da admin pe nume/ip?

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
La topicul asta se mai uita cineva?

rGn★aLn ~ ALINU

rGn★aLn ~ ALINU

iDoLu' lA FeMeI

• Member
  • 106 Active Posts
[quote name='iLusSi0n' date='07 December 2009 - 08:26 PM' timestamp='1260210403' post='36989']
La topicul asta se mai uita cineva?
[/quote]
Imi trimiti pm cu user si pass sau iti dau pe ip?Ip il am!
Posted Image

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
da`mi pe ip te rog!

Fabianski

Fabianski

Veteran Admin

• Administrator
  • 939 Active Posts
[b]Tu esti -iLusSi0n^[eX]- care vrea sa plateasca niste bani pe allstars?

Scuze dar chiar trebuia sa intreb :)[/b]

Connect deathrun.extaziuss.ro [classic dr] - se cauta admini.

«Fabi Drăghia - mail me at faby@extaziuss.ro»

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
eu? nu am nicio treaba pe allstars...nu am intrat niciodata pe srv ala..... scz de offtopic.... :|

rGn★aLn ~ ALINU

rGn★aLn ~ ALINU

iDoLu' lA FeMeI

• Member
  • 106 Active Posts
[quote name='iLusSi0n' date='07 December 2009 - 10:04 PM' timestamp='1260216240' post='37030']
da`mi pe ip te rog!
[/quote]
[b]Done![/b]
Posted Image

FinuCCi

FinuCCi

Member

• Member
  • 39 Active Posts
Am mutat topicul inapoi. illusion cred ca a cam trecut saptamana despre care ne vorbeai si desi ne amenintai ca revii cu id steam nu te-ai tinut de cuvant. Asteptam id de steam, si considera ca saptamana de care vorbeai incepe de pe acum

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
puteti da t.c .. pt cei care vor steam id`ul meu sa dea pm :)

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
ok T.C data viitoare ai grija de steamul tau si http://forum.extaziu...ontul-de-steam/ .

Posted Image

Posted Image

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users