Jump to content

[Reclamatie] k3nzor

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
* Nick: -iLusSi0n^[eX]-
* Adminul Reclamat: k3nzor
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.): 14:00 ; 2.12.2009; deathrun_roadoffear_final
* O Explicatie: k3nzor a spus pe chat "dnd" si s`a bagat pe spec...eu i`am dat kick...si intra iar cu suferintze la mine k de ce i`am dat kick....si eu i`am zis ca i`am dat kick ca sta pe spect sa faca ore....si el vine cu o explicatie "nu se pun orele cand sta pe spect decat alea cand joci" =)) ....catalyn a fost de fata .... si dupa a inceput sa ma injure si sa ma amenite ca o sa ma trezesc cu slot :|
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola): [URL=http://img230.imageshack.us/i/deathrunroadoffearfinal.png/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3880/deathrunroadoffearfinal.th.png[/IMG][/URL]
* Santiunea pe care o merita adminul: cel putin -1

sagas.png

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Postez eu in locu lui K3nzor caci lui nui mere forumu :|
Asa sa incepem
1 : Dovada ca tea amenintat ca ramai cu slot , sau minti ca nu e reclamatia suficient de stabila?
2 : Nu se aplica comenzi intre admini daca baiatu a zis dnd inseamna ca are o prob si revine , u iai dat kick exact cand ajunsasa la pc!
3 : Cum sa dai -1 pt faptul ca tea injurat pe amx_chat o_O din motive destul de solide !
4 : Asteapta sa posteze un owner cu decizia :)
P.S sa stii si u orele se pun numai cand esti viu :* !
P.S 2 nu stiu cum e la voi dar din cate stiu eu nu se fac reclamatii intre admini ci se discuta pe mess !

Edited by crazy_of_love, 02 December 2009 - 02:19 PM.

Posted Image

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
crb se vede clar ca vrei sa ii iei apararea dar nici chiar asa....eu am vorbit cu el normal nu l`am insultat nu i`am zis nimic de rau...si el incepe cu injuraturi?

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Mda iai dat kick cred ca din invidie ca are mai multe ore sau mai stiu eu ce ! Oricum eu am postat doar odata cu explicatia lui !~ Nu ma mai face sa postez de 2 ori ms :* ! Asteapta parerea unui owner !

Posted Image

★→ iLusSi0n ←★

★→ iLusSi0n ←★

Elite Member

• Member
  • 50 Active Posts
sincer sa fiu habar nu am cate ore are si nici nu ma intereseaza ;) dar eu nu cred ca asa trebuie sa se comporte un admin....dar daca are pile ... ce sa ii faci :| .... in fine...nu ma mai intereseaza....ast un owner:|

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Pai din ce vad eu kenzor are probleme . Din expriarea imi da 'MIE' . Da , tie tocmai ti-a dat kick . Cine esti tu sa nu iti dea ca nu inteleg ? Suferi si nu imi place asta .

-1 . T.C.

PS : crb dami pm cu ips si orasul in care sta kenzor sa ii rezolv forumu .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users