Jump to content

W3eD

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

kinderdelice

kinderdelice

Member

• Member
  • 0 Active Posts
* Nick: sunt un leet
* Adminul Reclamat: W3eD
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.): 16:04 ; map deathrun_roaddofear_final
* O Explicatie: dupa roata aia care se invarte e o capcana care se ridica , tinand ctrl la aia nu e considerat bug :) , el m-a amenintat cu ban daca mai tin ctrl acolo -_- stand up nu pot acolo :) si vorbeam c`un player KEO zic :"uite ba cu ce ma ameninta weed asta =))" si imi da gag instantaneu -;- motivatia lui "ai zis ca te-am amenintat " apoi incercam sa-i explic ca ala nu e bug si apoi o dadea la intors ca nu a zis nimic de ban dupa care i-am zis copil copac si poc banned :] , banul expira nu plang dar e prea irascibil si idiot !
INDUBITABIL :(
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola):[img]http://img263.imageshack.us/img263/1349/extazius.jpg[/img]
* Santiunea pe care o merita adminul: -1 =((

sagas.png

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Asteptam replica lui weed .

W3eD

W3eD

Extaziuss Veteran

• Member
  • 84 Active Posts
[quote name='TheRattiK' date='12 November 2009 - 11:13 PM' timestamp='1258056807' post='31869']
Asteptam replica lui weed .
[/quote]
rattik ma stii bine si de f mult timp si stii k nu dau ban aiurea!! imi pare rau k nu i-am dat ban permanent pt ce mia zis atunci..pacat k nu am facut screenshot. nu ii permit unui pusti de 13-14 ani sa ma faca copil copac sau cum zice el k mia zis pt k e nu mai tin minte...sa zica mersi k nu a luat permanent pt injurii admin cu toate k nu a fst o injurie asa de grava...orikm rattik dak e sami reprosezi ceva vb pe mess io consider ca am facut bine ce am facut si imi sustin ideea pana la capat!!
Edit: si la sanctiunea pe care o ceri tu ma apuca rasu k akm am vazut:)) -1? asta se da pt lucruri mai grave nu gata tiam dat tie ban pe timp si imi iau minus1

Edited by W3eD, 14 November 2009 - 01:14 PM.

Posted Image

kinderdelice

kinderdelice

Member

• Member
  • 0 Active Posts
bai 13-14 ani cum zici tu , dau cu tine de pamant daca te prind :) n-am anii copiilor cu care ai vorbit tu pana acum.
nu-i frumos sa faci acuze cand nu stii cu cine stai de vorba , am vazut multi smecheri online si cu buletin din 2009

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Smecher intre 4 pereti leet asta :)
1947

W3eD

W3eD

Extaziuss Veteran

• Member
  • 84 Active Posts
dai cu mine de pamant? asta suna a amenintare propun ban pe forum si ban permanent pe server...si app nu sunt vreun pusti de15-16 ani
Posted Image

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Warned . Banul ramane pana....expira ! T.C.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users