Jump to content

Noi Modificari!

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

rGn★aLn ~ ALINU

rGn★aLn ~ ALINU

iDoLu' lA FeMeI

• Member
  • 106 Active Posts
De astazi [color="#00FFFF"]10.11.2009[/color] s-a mai schimbat putin treaba cu functiile pe acest server!

[b]Vechile functii:[/b]
Nume Rezervat
Moderator Secundar
Moderator Principal
Administrator Secundar
Administrator Principal

[b]Noile functii:[/b]
Nume Rezervat
Moderator Secundar
Moderator Principal
[color="#FF0000"]*[/color]Moderator Principar cu imunitate si acces admin's only.(Este un grad de formare pentru a deveni A-S dar asta nu inseamna ca vor iesi A-S pe banda!)
Administrator Secundar (Vor fi si oameni in functie nu ca pana acum!)
Administrator Principal

[color="#FF0000"]*[/color] Aceasta noua functie este una invizibila si are in carca o mare responsabilitate.Acestia care detin functia monitorizeaza activitatea adminilor(Trebuie sa posteze printuri la admin's only) si ajuta in luarea deciziilor care impreuna cu administratorii la admin's only.Prin aceasta funtie ne puteti demonstra ca sunteti demni de Administrator Secundar si suficient de maturi pentru acea functie!

[b]Spor la munca![/b]

Edited by rGn*aLn, 26 November 2009 - 03:11 PM.

Posted Image

sagas.png

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
De astazi MP au acces la votemap ! Enjoy!

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
De astazi [color="#DDA0DD"]20.01.2010[/color] au fost sterse toate banurile de pe server si totodata a fost adaugat pluginul anti-kreedzHack si atentionam playerii si adminii sa aiba grija ca unii au fost descoperiti,aveti grija sa nu luati ban ca noi numai putem sa va scoatem banul pentru ca se bazeaza pe un database de peste 500 000 de banuri, daca cineva ia ban pe un server care foloseste acest plugin,nu va putea juca pe nici un altul care are acest plugin activ.

O zi buna.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
De astăzi a fost ştearsă imunitatea celor de la M-P(Moderator-Principal).Deoarece s-a terminat monitorizarea celorlalţi admini, cănd v-a fi nevoie o v-om băga din nou.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Restul adminilor care nu şi-au scris numele http://community.ext...c/16900-admini/ au luat remove,motiv inactivitate pe forum cât şi pe server al câtorva membri.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Astăzi 28.09.2010 a fost băgat USP la echipa Counter-Terrorist, acesta este folositor la unele capcane.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Pe 01.10.10 am refăcut serverul de la 0, pentru că dădea nişte erori...acum aveţi modele de cuţit noi+un plugin ce rezolvă bugurile(EX:absolute la scrisul ăla acolo).

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Astăzi am modificat puţin amx_who.Am adăgat grupul VIP şi am băgat imunitate la A-S.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

SHINN.

SHINN.

ALEforEVER.<3!

• +Member
  • 1,890 Active Posts
Astăzi 24.12.10 au fost modificate gradele din amx_who, de la M-S în sus au acces ban+ au fost adăugate gradele G-P(God-Principal), G-S(God-Secundar) şi majoritatea au fost măriţi cu un grad, cei ce au muncit dacă am omis pe cineva scuzaţi şi vorbim pe mess. Sărbători fericite tuturor adminilor xD şi nu numai.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users