Jump to content

[DR] AcCepT

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Yuri

Yuri

Member

• Member
  • 33 Active Posts
[*] Print cu detaliile banului: http://www.postimage....php?v=Ts2m59LS
[*] Explicatie:

Deci eram pe sv si era harta bkm si un playera facut BUG la roata aia galbena .. adminul DeXteR(mucul) imi da slay pe motiv de BUG desi nu am facut !! Si RECUNOSC l-am injurat pe CHAT si vine b2k si imi da ban permanent . Motiv: mata.aia.curba

Nu il reclam pe b2k .. il reclam pe DEXTER(butul ala) care nu stie sa foloseasca o comanda !!

@Rattik: Normal ca lasa de dorit in aceste momente !! Te joci linistit si vine unu si iti da slay , mi se pare ceva normal la ce nervi aveam !! A zis un player accept bug dar nu facusem eu BUGGGG ~x( in fine .. n-am treaba cu b2k pt ca a reactioneat bine dar vreau sa vad ce va zice DeXteR ala ..

Edited by AcCepT, 07 October 2009 - 07:23 AM.

sagas.png

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Pai limbajul tau lasa de dorit ....
Sa vedem adminul cum se apara .

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Scuzati ca ma bag dar daca este faza de care cred si eu ca este .. si anume cand ai primit slay ca ai blocat capcana (u nai observat dar a fost bug clar) banul mi se pare corect.
Pai 1 primu rand ss la faptul cand ai inceput sa il injuri pe dexter cum iti venea tie la gura pe amx_chat nu lai mai pus?
In locu tau nici nu as mai fi facut cerere unban ai dat dovada de respect 0 fata de admini!!!

Posted Image

Yuri

Yuri

Member

• Member
  • 33 Active Posts
Creca ai observat ca am zis ca l-am injurat nu ?? si in al 2-lea rand NU AM FACUT BUG !! imi dau seama cand fac bug !! in primul rand nici nu ma duk cu CTRL prin roata .. si NU AM FACUT BUG !!

Si vreau UNBAN !!

Chim1

Chim1

retired

• +Member
  • 112 Active Posts
Eu nu am fost pe server dar din povestiile voastre deduc urmatoarele ..

Accept trebuia sa primeasca gag si in cel mai rau caz ,ban temporar . Pe langa acestea o bla neagra ...

Sunt pro scoaterea banului

Edited by Chim1, 11 October 2009 - 04:33 PM.

<Dependent de viatza dar independent in viatza>

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Unbanned . Dextar bila neagra ! T.C.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users