Jump to content

Reclamatie Unknown

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

ColonelM

ColonelM

Member

• Member
  • 0 Active Posts
* Nick:ColonelM
* Adminul Reclamat:UnKnoWn{o_O}
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.): miny_city ora 19:05
* O Explicatie:Abuz de admin si jingnirea unui admin
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola): http://www.99poze.ro/Cs_885471310/1/ http://www.99poze.ro/Cs_885471310/2/
* Santiunea pe care o merita adminul: Nu pot da eu o sanctiune.Sanctiunea o decideti voi.

Ps. Mentionez ca playerul care a primit beat nu a incalcat absolut nici o reglula.

Edited by ColonelM, 28 September 2009 - 06:21 PM.

sagas.png

UnKnoWn

UnKnoWn

kz addicted

• Moderator Server
  • 66 Active Posts
Dea..:)) nici nu stiu ce sa iti zic.
dar incep asa..

1 de knd imi ceri tu mie explicati? de fata cu tot serverul ? (in caz ca vrei sa zici/ceri ceva ai ADMIN CHAT!!!!)
2 de knd ma ameninti tu pe mn.. k imi faci post.. defata cu tot serverul? (in caz ca vrei sa zici/ceri ceva ai ADMIN CHAT!!!!)
3 de cat timp joci u pe dr?, de kt timp joc eu pe dr?
4 de knd ai tu admin pe dr? de cat timp am eu admin pe dr?
aqm invers...
1 Colombo a cazut acolo la scara mai avea 6 hp .. Regula "Cazi.. ori te omori singur, ori iti iei slay"
i`am dat beat.. nu slay my bad:))
2 inainte sa faci pe bunul samaritean.. dece nu esti atent la ce se intampla pe server ?
3 te-am jignit? nab e jignire? nu stiam:))
si dc ti`am zis "nab" ? sti ? daca nu iti arat eu acum : pff.. nu mai am ce am scris in console.. ca m-a dat afar, dar asta a fost

Nimeni altu ala a injurat :[url=http://img246.imageshack.us/img246/928/dsanu.jpg]Aici[/url]
iar tu... CARE esti mereu pe faza.. si foarte agil.. ti-ai vazut de jocul tau nu te`ai bagat
dasta m`am enervat.. adica mie imi faci POST k nu TI-AM dat explicatii ca i`am dat beat lu colombo
si la ce trebuie sa fii atent ca admin.. nu esti daia ti`am zis NAB dar inca o data,, NAB nu este o jignire !
auzi.. abuz de admin :) Jeez

ColonelM

ColonelM

Member

• Member
  • 0 Active Posts
Joc dinaintea ta cu mult death pe svr asta da nu am putut sa imi iau admin ca am jucat cu numele [BoT]Colonel mouse si nu mi sau pus orele.
Tiam cerut o simpla explicatie deoarece eu eram pe acel player iar el nu a cazut si tu iai dat beat.
Tiam zis ca iti fac post? NU e o amenintare.

De cate ori intru pe svr te iei de mn.Nu te bag in seama si te ei de mn.Pentru mine "nub" e o jignire.
De ce toti vorbiti frumos pe forum si pe server va dati mare "Smecheri"?

Ps. Nu tiam cerut explicatie doar pentru mine , ci si pentru acel player sa stie dc a loat beat.

Edited by ColonelM, 28 September 2009 - 06:47 PM.

UnKnoWn

UnKnoWn

kz addicted

• Moderator Server
  • 66 Active Posts
:)) colonel :)) in primu rand.. nu stiu cand ma iau eu mereu de tine pe server si TU nici makr nu ma bagi in seama :))
nub = noob = incepator = NU jignire
si nu a fost "nub" a fost NAB un cuvant.. aiurea
auzi... m`ai facut sa rad.. eu ma iau de tn si tu nici macar nu ma bagi inseama..
colonel.. vezi ca server are "logo-uri" si acolo se poate verifica... knd ma iau eu mereu de tine,
si cat de smecher ma dau eu pe server. Deci nu veni cu replici dastea
ca nu tine ;) app vezi ca si asta "cu simpla explicatie " se poate verifica in logo`urile serverului ..
"gata iti fac post" nu e amenintare?:)
"da nu am putut sa imi iau admin " acum ca l-ai luat.. ce faci cu el? posturi aiurea ?
in fine nu mai conteaza...
Vezi tu.. din cauza la astea am cerut remove.. sunt tot felu de admini
uni chiar fara pic de experienta, care vin si face c...... dastea care faci tu

sa incheiem o data discutia asta.. ca nu are rost :|

catre owneri, considerati ca am facut abuz/jignit/etc, si nu numai acum, ci de knd joc pe server, va rog dati remove
sa nu mai aibe jucatori dp server de suferit din cauza mea. Thx

Fabianski

Fabianski

Veteran Admin

• Administrator
  • 939 Active Posts
[quote]3 de cat timp joci u pe dr?, de kt timp joc eu pe dr?
4 de knd ai tu admin pe dr? de cat timp am eu admin pe dr?[/quote]
Aici gresesti.
Joaca de mult pe server .Inainte cu numele [BOT]Colonel Mouse.Suntem prieteni de aproape un an.
Pe Deathrun ne`am cunoscut.Nu l`am vazut suferind pana acum.Mici scapari

[quote]e poate verifica in logo`urile serverului[/quote]
Cuvantul este log`uri :)

Nu cred ca trebuia sa sari asa ars Colonel.
Chiar dintr`un slay ?! Nici ala tie.
Greseala amandurora.
Eu nu as sanctiona pe nimeni pe moment.
Bafta

Connect deathrun.extaziuss.ro [classic dr] - se cauta admini.

«Fabi Drăghia - mail me at faby@extaziuss.ro»

UnKnoWn

UnKnoWn

kz addicted

• Moderator Server
  • 66 Active Posts
Da, graba strica treaba... nu mai scriu nimic, dupa cum am zis, nu are rost discutia asta, luati masurile potrivite
si sa terminam o data..

Edited by UnKnoWn, 28 September 2009 - 07:29 PM.

kossu

kossu

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
terminati cu cearta!unknown a procedat corect.colonel daca ai o nelamurire foloseste amx_chat.terminati cu amenintarile si cu jignirile!
T.C

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users