Jump to content

Abuz ?!

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

FinuCCi

FinuCCi

Member

• Member
  • 39 Active Posts
Abuz sau abuzuri ; admini corecti sau nu ; echipa de admini unita sau nu .... asta ramane sa vedeti si sa judecati voi. Ca sa imi dau si eu cu parerea as zice ca putem numi ce vedeti in demo`ul postat "o gandire cat de cat matura" dar nu intru in detalii ca sa nu supar pe cine nu trebuie si cum nu am pile p-aici e prea usor sa mi se dea in cap. Si ca sa rezum elegant as spune ca daca nu ar fi nepotismele serverul de dr ar fi ceva mai elevat... dar nu imi sta in putere sa iau decizii asa ca ma conformez si incerc sa imi vad de treaba

[url=http://www.2shared.com/file/7571362/e0c539c/admins.html]Aveti aici demo ca sa vedeti la ce ma refer, trebuie doar sa dati click pe scris si sa il downloadati de pe site`ul unde e pus.[/url]

P.S. 1. Nu uitati popcorn`ul ;))
2. Astept parerile voastre

sagas.png

UnKnoWn

UnKnoWn

kz addicted

• Moderator Server
  • 66 Active Posts
"ma injura de mama...da probleme" auzi vb de "admin" "si ? probleme? " Rattik toata lumea frate zice k esti
un baiat cuminte si kre face dreptate.. plz fa dreptate si aici..
la fel cum am zis si in reclamatia mea.. intra din vara`n`vara pe server si atunci se apuca si injura pe toata lumea
si anisia, normal doar nu se poate lua de el... PLZ FA CEVA CU "smardoiu" asta...
relax dak citesti.. sa stii k vorbele lu` anisia, adik " Nu cred k ati vrea sa`l cunoasteti in persoana pe relax :))"
nu sperie pe nimeni.. cu atat mai putin pe mn. Sper sa se rezolve "cazul" asta :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users