Jump to content

FluturAs

* * * * * 1 votes

• You cannot reply to this topic
6 replies to this topic

Ghosty88

Ghosty88

Member

• Member
  • 5 Active Posts
Nick:fluturas
• Adminul care te-a banat:watzy 
• Ipi-ul tau ( fix sau dinamic):109.166.142.173
• O mica explicatie:nu sunt fantomas poate avem ip aproape identic pt ca folosim net de la orange si dupa ip asta mai joc si cu nick de Ghosty am luat ban permanent pe nedrept
• Steam id ( in cazul in care aveti ):nu am
• Ziua, Harta şi ora la care ai luat ban:21.01.2015 ora 18:10 harta fy_buzzikill
• Dovezi ( se accepta DOAR print screen)

sagas.png

hardisk®

hardisk®

Salahor

• Administrator
  • 674 Active Posts

sa nu me facem ca nu stim cine este fantomas...cine este ghosty si cine este fluturas

daca tot ai facut o cerere de unban...macar puneai si pozele lui fantomas

pana cand nu apar pozele o sa dau ban pe clasa de net orange...asa ca toti 3 aveti de pierdut...bafta

3c7732dc04cf541dfe9343b749af2861401b6ae3

Ghosty88

Ghosty88

Member

• Member
  • 5 Active Posts

ok o sa vb cu fantomas  pe skype sa imi dea pozele si le pun pe forum  si cred ca stii cine sunt ghosty si fantomas si fluturas in fine o sa ai pozele pe forum peace

Ghosty88

Ghosty88

Member

• Member
  • 5 Active Posts

salut hardisk am facut rost de pozele lui fantomas 

Attached Files

hardisk®

hardisk®

Salahor

• Administrator
  • 674 Active Posts

ai vazut ce simplu a fost? daca procedai asa de prima data...nu mai ajungeam la situatia asta

3c7732dc04cf541dfe9343b749af2861401b6ae3

BSL

BSL

Member

• Member
  • 102 Active Posts

as vrea sa adaug: 1) Fantomas a zis ca nu are nimic...mess, skype, banuiesc ca nici mail daca nu a trimis macar pe mail pozele.. de aceea nu stiu de ce nu a vrut sa le trimita..probabil orgoliul                                     de tare bun jucator i-a fost ranit de aceasta verificare.

2) Tu FluturAs ai zis : "nu sunt fantoma...sunt sorsa" (asta se poate verifica in log-uri. 

3) Nu conteaza cine este cel care joaca....cand este verificat obligatia lui este de a raspunde verificarii.

Ghosty88

Ghosty88

Member

• Member
  • 5 Active Posts

fantomas nu a stiut sa iti dea pozele pe skype si are netu prost se incarca greu pt o poza in fine bn ca sa rezolvat treaba 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users