Jump to content

Comunitatea Extaziuss Va Ajuta La Populare!

* * * * * 1 votes oferta

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Comunitatea Extaziuss vine in ajutorul ownerilor de servere publice cs 1.6 ! Ne-am decis sa punem mai mult umarul la popularea serverelor astfel ca de acum fiecare va beneficia de 50 redirecturi hostate non-stop GRATUIT.

Acest lucru este valabil atat pentru serverele existente cat si pentru cele noi :) . Pe evidenta FakeHlds atribuita fiecarui server veti observa un user Extaziuss care tine 50 de terminale active.

Speram ca aceasta masura sa determine deschiderea de servere noi si sa le ajute pe cele deja active intrucat beneficiile oferite de Comunitatea Extaziuss sunt NET SUPERIOARE tuturor concurentilor.

sagas.png

Ψ ♣ DaMaGe ♣ Ψ

Ψ ♣ DaMaGe ♣ Ψ

.:::Center.Extaziuss.Ro:::.

• +Member
  • 364 Active Posts
UP UP foarte buna ideea. Ma bag si eu pentru serverele noi, cat si cele vechi ( cele care solicita ajutor ) sa tin cate 50 de redirecte in fiecare zi. UP UP bravo rattik ! Daca prind un "jmecher" ca imi da warn pentru post, a pus-o .

Edited by catalyn, 15 October 2010 - 11:19 AM.

34fbdcenterextaziussro.gif

CONNECT CENTER.EXTAZIUSS.RO

tWist aka Maverik

tWist aka Maverik

Deathrun.Extaziuss.ro

• Member
  • 51 Active Posts
Voi ajuta si eu cu cate 20-30 redirecte 12 ore in fiecare zi numai sa m-i se solicite:D
Posted Image
DEATHRUN.EXTAZIUSS.RO

Lil Wayne

Lil Wayne

MVP

• Member
  • 147 Active Posts
super tare ,

fortza extaziuss.

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Iz cez HeRe

Iz cez HeRe

علی رضا

• +Member
  • 283 Active Posts
Frumos din partea voastra :d b-)

Ψ ♣ DaMaGe ♣ Ψ

Ψ ♣ DaMaGe ♣ Ψ

.:::Center.Extaziuss.Ro:::.

• +Member
  • 364 Active Posts
Neavand posibilitatea de edit la postul de mai sus, vreau sa va spun... Chiar nu vrea nimeni ajutorul meu ? chiar nu vrea nimeni sa il ajut ? Am dat drumu eu de la mine initiativa fara sa imi cereti ajutor , cate 50 de redirecte pentru fiecare server. Le voi tine cat pot de mult , dar mai bine ownerul serverului care vrea sa il ajut cu redirecte sa ma caute pe mess ca sa imi zica( sa nu omor si eu pcul aiurea ). Deci, cand cineva vrea sa va ajute PE MOCA, nici asa nu este bine.....

Scuze ca ma bag peste tine pisi....si eu va pot ajuta cu redirecte ...scipper@extaziuss.ro cine vrea.
Hai sa ridicam comunitatea asta!
.scipp

Edited by Scipper, 19 October 2010 - 06:23 PM.

34fbdcenterextaziussro.gif

CONNECT CENTER.EXTAZIUSS.RO

tWist aka Maverik

tWist aka Maverik

Deathrun.Extaziuss.ro

• Member
  • 51 Active Posts
Mare drepatate ai Damage:))) Daca vreti add alex_Coman_2009...Ultima Oferta:))
Posted Image
DEATHRUN.EXTAZIUSS.RO

SpiriT

SpiriT

Member

• +Member
  • 146 Active Posts
extraordinara idee

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users