Jump to content

recl aBc & Und3R

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

kwS^

kwS^

Member

• Member
  • 4 Active Posts
* Nick: kwS^
* Adminul Reclamat: aBc & Und3R
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.): 06.07.2009 20:45 deathrun_bkm
* O Explicatie: amandoi faceau abuz de admin dadeau slap k sa ajunga sus pe harta
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola): [url="http://www.upload.ro/show.php?img=3039/2809/105256aBc.JPG"]http://www.upload.ro...w.php?img=3039/ ... 256aBc.JPG[/url]
[url="http://www.upload.ro/show.php?img=3039/2809/105317Und3R.JPG"]http://www.upload.ro...w.php?img=3039/ ... 7Und3R.JPG[/url]

* San?iunea pe care o merit? adminul: -1 grad

ceau:*

sagas.png

BambOo

BambOo

Member

• Member
  • 2 Active Posts
dap..despre under nu stiu dar despre abc stiu ca facea abuz de admin...cand cadea isi dadea slapuri sa nu moara...si se ajuta de slap sa ajunga sus
si inca ceva:http://www.upload.ro/3039/2809/111034deathrun_bkm0006.bmp
UnReaL^ Here
Longjump Record : 246.8

God Is A DeeJay

Ezekiel

Ezekiel

Member

• Member
  • 0 Active Posts
Da este adevarat tot ce zice kws
abc:face abuz de admin cred ca mai mult de 13 14 ani nu are
Injura pe sv si cred ca sia dat 100 de slapu`ri
Lua`ti masuri a acestui admin

P:S si und3r facea abuz tot cu slapuri

Yo cred ca trebuie sai sanctionati cu -1grad
Multumesc

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
app ce am fakt eu :| ...
nu cumva eu leam zis la abc si jump sa nu mai isi dea slapuri sau daca isi dau slapuri sa se omoare dupa aceea ???
exact asa am zis : nu va mai dati slapuri sau daca va dati omorati-va dupa aceea ... si am mai zis ca si eu faceam dealea dar crb mia zis ca sa fac dar sa ma omor sa nu profit din slap... :fool: :fool:

TnX ! b-) b-)
Posted Image

CoNNEcT DeaTHruN.ExTaziuSS.NeT -> MoDeRaToR - PrincipaL

Polygr4m

Polygr4m

Member

• Member
  • 0 Active Posts
Este Totul adevarat ce zice kws dar abc mai face abuz si de sunete dovezi nu am dar o sa aduc in curand ...si Und3R nu ai ce nega ca este totul adevarat ;)

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
polygr4m u sa nu te bagi pt ca u ai ceva cu mn de azi dimineata si app polygr4m si cu kws^ s-sau inteles pe svr sa imi faca reclamatie ca polygr4m il ajuta... :|
polygr4m are ciuda pe mn de knd am luat adminu .... asta e si crb si dany erau de fata knd ma injura si etc ...
Posted Image

Polygr4m

Polygr4m

Member

• Member
  • 0 Active Posts
dovezi :-/ unde is dovezile ca atunci u mai injurat si io nu team injurat asa cum stiu eu am zis ceva de genu daten ..... asa am zis nu team injurat si u mai injurat.Ca nu am stiut ca ala o apsat de 3 ori si am intrebat ca de ce ai ai inceput sa zici ca asa vrei pai vb frumos :devilgirl:

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
aaa... era sa uit
polygr4m u nu ai fost de fata pe svr knd s-a intamplat dar ai intrat dupa si knd o zis kws^ ca imi face reclamatie hop si tu :)) da in fine
Posted Image

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
looool poly u nu acolo mai injurat... mai injurat si mai rau :| de am zis catre crb si dany sa te lase in pace ca eu nu te mai bag in seama ca vad ca numa sa injuri esti capabil asa am zis... ;)
Posted Image

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
aBc intradevar am vazut isi da slapuri si face flood la sunete.Dar Under nu lam vazut ca faca abuz nus cum vati gasiti toti sa fiti de acord.Nu prea cred eu tot ce ziceti voi.Under este 1 admin bun.Iar Polygram u sa nu te bagi ca si u ai gresit de atatea ori si nu tia zis nimeni nimic.Esti si nou printre admini asa ca nu te mai baga.

kwS^

kwS^

Member

• Member
  • 4 Active Posts

Und3R said:

polygr4m u sa nu te bagi pt ca u ai ceva cu mn de azi dimineata si app polygr4m si cu kws^ s-sau inteles pe svr sa imi faca reclamatie ca polygr4m il ajuta... :|
polygr4m are ciuda pe mn de knd am luat adminu .... asta e si crb si dany erau de fata knd ma injura si etc ...

Und3r io nici makar nu l cunosc pe polygr4m asa k nu mai zice k m am inteles cu el sa fac recl pt k eu am vrut sa va fac tie si lu abc pentru k v am atentionat de 3 ori sa nu mai faceti abuz pt k va fac recl si n'ati vrut sa intelegeti asa k....

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
mah... app si akm o zis dany ca , care-i faza ca mi-am dat slapuri ca nare nimic daca imi dau slap si ma omor si o zis ca nu o sa primesc -1 grad ... nici nu stiu ce ai avut cu mn pt ca eu 1 singura data am ajuns in varf si nici un frag nu am fakt de pe teroristi ;) ... deci nu profitam de ele ... imi dadeam slap asta recunosc dar dupa aceea ma aruncam jos :)
Posted Image

kwS^

kwS^

Member

• Member
  • 4 Active Posts
aha si t distrai knd faceai asta nu /:)?

Und3R

Und3R

Member

• Member
  • 7 Active Posts
mah... faceam doar asa ... imi dadeam kill dupaia , deci ca si cum nu faceam... tot ataca caz pt nimc
Posted Image

Polygr4m

Polygr4m

Member

• Member
  • 0 Active Posts
Eu Am terminat cu tot scandalu asta :taunt:

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
abc si jumper(stiu ca nu era pentru el recl da e inclus si el aici) am ajuns la capatul rabdarii cu voi 2 . Remove ~!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users