Jump to content

recl ex3cutor

• This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

kwS^

kwS^

Member

• Member
  • 4 Active Posts
ps : fac aceasta recl in locu lui CretZu pt k el nu poate intra pe forum ms d intelegere
* Nick: CretZu
* Adminul Reclamat: Ex3cutor
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.): 4.07.2009 17:15 deathrun_darkside
* O Explicatie: am intrat cu alt nick pe server , LastHero , si fara motiv am primit un kick , am intrat iar am intrebat cine mi'a dat kick si am primit si al 2-lea kick , am intrat cu adminu si i'am dat ban ca sa nu imi mai de'a kick-uri si in 2 min a intrat iar pentru ca are ip routabil
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola): [url="http://www.upload.ro/show.php?img=3039/2709/72727executor.JPG"]http://www.upload.ro...w.php?img=3039/ ... ecutor.JPG[/url]
* San?iunea pe care o merit? adminul: o bila neagra

sagas.png

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Cam face multe abuzuri cu adminul sau.. Eu zic sa i se degradeze adminu pana la slot..
PS: Eram si eu pe svr..
1947

Ex3cuToR

Ex3cuToR

Member

• Member
  • 29 Active Posts
I-am dat kick pentru ca a zis ........de but ,de unde sa stiu ca este el?
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!.

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Aici nu mai ai dreptate.Eu zic ca meriti down la slot dar sa vedem ce zic si ceilalti owneri

Ex3cuToR

Ex3cuToR

Member

• Member
  • 29 Active Posts
Scuza-ma ca te corectez D@ny,dar eu nu am mai facut reclamatie ca dupa ce i-am dat kick mi-a dat ban ,sa zica si el motivul...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!.

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Ai uitat cand mi-ai dat kick si mie cand jucam cu numele -.-? Apoi dupa ce am intrat pe svr cu numele de admin (Trompitza) o dadeai la intors ca nu tu ai dat kick, si chiar ai dat vina pe DANY. Cand l-am intrebat pe DANY de ce mi-a dat kick, a zis ca minti si ca nu el a dat kick.. Nu am dovezi, dar DANY imi e martor, si in + e impartial..
1947

Ex3cuToR

Ex3cuToR

Member

• Member
  • 29 Active Posts
Tropita esti avocatul lui?

Leito_

Leito_

Member

• Member
  • 15 Active Posts

Trompitza said:

Ai uitat cand mi-ai dat kick si mie cand jucam cu numele -.-? Apoi dupa ce am intrat pe svr cu numele de admin (Trompitza) o dadeai la intors ca nu tu ai dat kick, si chiar ai dat vina pe DANY. Cand l-am intrebat pe DANY de ce mi-a dat kick, a zis ca minti si ca nu el a dat kick.. Nu am dovezi, dar DANY imi e martor, si in + e impartial..

[color= #FFFF00][b]Am si eu o intrebare pentru tine.......De ce joci cu alte nickuri daca ai admin pe un nume...!Eu zic data viitoare cand te prinde un admin ca ai alt nick -1 Grad :banned: [/b][/color]
Am Y!M New : Extaziuss_Leito
Va asteptam pe Canalul : #Extaziuss.Net @ Quakenet !
Posted Image

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Ca sa vad si eu cine mai face abuz de admin. De exemplu cand un anumit JuMp si un anumit Leito ii dadeau slap si beat unui amarat de tero nevinovat. De ce dadeau ei slap si beat? Ca sa il indeparteze de casuta aia de unde se activeaza capcanele. De ce? Pentru ca tero s-a impotrivit sa lase Free cam pe cea mai usoara harta de pe svr... Cand i-am intrebat de ce ii dau slap si beat, cica a facut abuz. Eu nu cred, + ca eram pe svr. Apropo, pt abuz nu se da slay!?
[url="http://i43.tinypic.com/vsjhbk.jpg"][color= #FF0000][i]PS: Dovada[/i][/color][/url]

Sau poate ca mai vrei poze cand runda viitoare ii dadeai la fel beat tot aceluiasi tero, dupa care te amuzai copios..
[url="http://i41.tinypic.com/24e45s2.jpg"][color= #FF0000][i]PS: A 2a dovada[/i][/color][/url]

N-am vrut sa arat pozele, dar daca te bagi aiurea in seama, ce sa-ti fac..
Apropo, ca tot se vede in poza, eu eram fata aceea (-.-) de care vorbeam mai sus. Se vede chiar si cand intrebam cine mi-a dat kick :)
1947

eSe*cEsiU

eSe*cEsiU

Member

• Member
  • 2 Active Posts
da, si eu eram p sv knd executor dadea slap la ts sa se dea de langa capcana, o capcana la care nu se trece fara sa mara cineva..ts trebuie sa fie foarte but sa nu omoare p nimeni acolo..si in acest caz nu era vb, era chiar [fratele ownerului =]]=]]]=]]] ] ramy :)..de aceea abuza de admin, fapt pt care merita un down :) :tease: :banned: :devil: :hi:
nb
play haRd go pRo

neW WorLd oRdeR ;x

cS & dR eXtaZiuSs ;x

nOg - eSe*cEsiU [bEsT cLaN eVeR]

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Exact, cand i-a injurat ramy dupa ce astia ii dadeau slap si beat. Si a zis Dany ca daca-l mai prinde pe ramy pe svr, ii da ban.
Cata dreptate am, si poze, si martori.. :|
1947

Leito_

Leito_

Member

• Member
  • 15 Active Posts
[b]O abuza o apasat de 3 ori atunci..........SI nu tu trebuie sa stai cu alte nickuri pe sv sa faci pe sefu ci owneri....Si ese si tu trompeta faci pe desteptu......De aia nu mai pot io :-" ;)) Iti scoateti adminu ? scoatetil......Am vazut ca nu sunt bine primit pe sv............ :-j [/b]
Posted Image

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
Dany, cum era cu atitudinea aia nepasatoare fata de propriul admin? Parca NimeniAltu de asta numai are admin, nu? Auzi ce zice Leito... Ca-l doare-n spitz de admin.

Daca am gresit cu ceva, vreau dovezi. Cum eu foarte bine am printuri si martori, vreau ca si din partea ta sa aduci probe.

Pentru abuz nu se da slay!? Eu asa stiu... Daca nu e slay, inseamna ca nu a facut abuz, nu?
1947

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Eu zic sa ne dam toti remove :-??

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Leito si Jump bila neagra pentru abuz de admin!!!

Posted Image

Chim1

Chim1

retired

• +Member
  • 112 Active Posts
Trompitza nu e treaba ta sa intri cu alte nume si sa vezi ce fac ceilalti admini . Sa te vad cu adminul on pe server
<Dependent de viatza dar independent in viatza>

Leito_

Leito_

Member

• Member
  • 15 Active Posts
[b]Mda....Bine......Datimi remove.... :-j Daca vine trompeta ala si zice ca eu dau beat si slay aiurea :-j O activat de 3 ori capcana.....Nu fac abuz de admin sau nush ce......dar daca el e mai :fool: :-j CrB vreau sa vb add extaziuss_leito..... ms[/b]
Posted Image

NimeniAltu

NimeniAltu

Member

• Member
  • 4 Active Posts
[color= #0000FF]Sunt de acord Ex3cutor Remove pentru ca de cand a intrat pe serv si are admin Numa dastea face!!![/color]

Ex3cuToR

Ex3cuToR

Member

• Member
  • 29 Active Posts
Veziti de treaba ta,nu ai fost pe servar cand s-a intimplata sta ,asa ca nu te mai baga!

kwS^

kwS^

Member

• Member
  • 4 Active Posts
owneri asteptam decizie in cazu' asta :-"

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
-1