Jump to content

Reclamatie Nimenialtul

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

anisia ;x

anisia ;x

Member

• Member
  • 20 Active Posts
* Nick:anisia ;x
* Adminul Reclamat:Nimenialtul
* Data , Ora , Harta incidentului (aprox.):3 iunie 2009,15:35,oorgle-beta
* O Explicatie:Prima data cand am intrat am observat doi admini (Cesiu si Nimenialtul) injurandu-se defapt pe Nimenialtul care ii adresa cuvinte de prost gust celuilalt admin,dupa ce s-au mai calmat spiritele,adminul Cesiu a dat la vot darkside fara sa stie ca asta mai fusese in urma cu 3-4 harti,dupa am schimbat eu in oorgle-beta,dupa 2-3 minute il vad pe Nimenialtul autoritar spunand ca "cine a schimbat" mai rau decat ar face un owner,dupa ce a vazut ca cesiu a schimbat au inceput iarasi sa se certe,apoi un player a spus mai in gluma mai in serios "free",vazand ca a pierdut playeri inainte a lasat primele capcane pentru a se duce la celelalte sa ii omoare pe astia,pana la urma a activat capcanele iar dragul nostru admin Nimenialtul i-a dat slay.Cel mai mult m-a deranjat :limbajul neadecvat unui admin,discriminarea si autoritatea lui fata de ceilalti admini!
* Dovezi (Doar ScreenShot La Consola):Nu am dar sunt cateva persoane care au fost pe sv la acel moment!
* San?iunea pe care o merit? adminul:remove

EDIT Chim1: Nu e prima data cand face asa ceva .
Azi îmi privesc viitorul. În oglindă. Viitorul meu începe azi. Mîine va începe din nou. Şi tot aşa, în fiecare zi. Dar azi… pentru azi îmi păstrez indiferenţa. Azi stau şi observ. Azi mă uit în jur. Azi doar privesc. Azi nu cîştig nimic. Azi doar pierd.

sagas.png

Trompitza

Trompitza

凸(^_^)凸

• Member
  • 58 Active Posts
NimeniAltu are deja remove de la Dani..
1947

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member