Jump to content

ese :)

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

eSe*cEsiU

eSe*cEsiU

Member

• Member
  • 2 Active Posts
dupa ce m-am legat de bubu am luat downgrade [bubu zicea pe sv FREE 1, a zis de cel putin 5 ori (fara exagerari) si eu nu am stiut ce face..i-am dat slay si apoi zice k el doar mintea jucatorii ca sa se duca si apoi sa activeze, ceea ce ar meretita tot slay//]
in fine...acum k acest om nu mai este admin doarece s-a dovedit ce fel de om este, nu imi pot lua inapoi adminul?
P.S:in ziua urmatoare dupa cearta cu el am luat downgrade..am intrat pe dr dar am intrat mai mult pe sud..bubu mi-a zis:de 2 zile nu mai intrii pe sv, inca un pic si iti dau remove" aici a vrut sa imi zica de fapt "uite cum sufar de owner secundar" =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
play haRd go pRo

neW WorLd oRdeR ;x

cS & dR eXtaZiuSs ;x

nOg - eSe*cEsiU [bEsT cLaN eVeR]

sagas.png

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
In primu rand minti .. nu a zis free 1 .. a zis go 1 .. ca nu se ducea niciunu ,toti stateau la pomana.Nu ai luat downgrade ca iai dat slay . Ai luat downgrade pt ca comentai pe srv .Inclusiv in fata mea si a lui D@ny!

Posted Image

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Da are dreptate crb.

eSe*cEsiU

eSe*cEsiU

Member

• Member
  • 2 Active Posts
nu zicea go 1 X(
asta m-a enervat k zicea de multe ori go 1 free rpd...dk zicea go 1 intelegem k aia stateau pe loc si zicea sa nu mai stationeze...dar las` :)
:wall: :wall: :wall:
si am comentat in fata ta si a lui dany pt k eu imi sustineam pct de vedere, si nu cred k am gresit..daca cineva zice free de N ori sa ma mai uit sa vad daca lasa free sau ii dau direct slay?si de fiecare data knd zicea go 1 free scriam cu amx_say de multe ori k nu e voie sa lasi free si dk lasi la o singura pers..blabla...ma rog :)
play haRd go pRo

neW WorLd oRdeR ;x

cS & dR eXtaZiuSs ;x

nOg - eSe*cEsiU [bEsT cLaN eVeR]

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Bha omule .. zicea go 1 nu free 1 ca deaia tiam si zis! Poate sa va zica si D@ny

Posted Image

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Ma el zicea go 1 dar u daca te uitai la el,nu lasa pe nimeni free.Si in plus iti sustineai puctul de vedere dar comentai f mult.Daca 3 iti zic ca ai gresit u tot zici ca nu ai gresit ?

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
T.C.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users