Jump to content

B? RATATULE !

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

MeSsI

MeSsI

Member

• Member
  • 0 Active Posts
Frate tu e?ti nebun ? Eu nu cred nici în ruptul capului c? RattiK ?i-a zis ?ie s?-mi dai ban când eram cu nicku' MeSsI, dar dac? e a?a atunci, RattiK nu mai ai ce discuta cu mine.

L.E. : Nu mai edita?i POSTURILE, te rog frumos rGn, ?tiu c? tu ai fost. Eu am spus doar adev?ru', D@NY e un mare ratat care sufer? de moderator ?i atâta tot. Hai [b]moderatorule[/b](dany) te a?tept cu un reply din ?la fulger?tor de la care mi se va face fric?=)). Pân? s? venim in Extaziuss nimeni nu avea gur? mare, dar acuma a?i primit to?i moderator ?i sunte?i ?mecheri.
<3 Dinamoooo~

sagas.png

bajdelica xD

bajdelica xD

Member

• Member
  • 84 Active Posts
nu prea sunt deacord cu modu de marire pe servere .. nu numai sv asta .. !
Posted Image

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
In primul rand vb frumos ca eu am vb frumos cu tn.Numai suferi atat ca te cunosti u cu ratik si gata asta inseamna ca esti smecher.Daca gresesti suporti consecintele.

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Si ca sa stii si u vezi ca nu sunt moderator eu dau bani ca sa se tina sv inpreuna cu ceilalti owneri.Da u nici amx_who nu stii sa scrii

MeSsI

MeSsI

Member

• Member
  • 0 Active Posts

D@nY said:

Si ca sa stii si u vezi ca nu sunt moderator eu dau bani ca sa se tina sv inpreuna cu ceilalti owneri.Da u nici amx_who nu stii sa scrii

AHAHHA, mai e?ti si prost pe deasupra =)). Cum nu e?ti moderator, ratatule? =)) ..Scrie mare ?i clar acolo când dai pe Deathrun Moderators : D@NY Server Moderator, dar tu ce s? ?tii, ai admin ?i cont pe forum de ieri. Nu ?tiu s? scriu amx_who ? Când eu primeam pentru prima dat? admin tu debea înv??ai alfabetu', a?a c? dute ?i mai înva?? cu adminu' ?i moderatoru' pentru c? e?ti pe lâng? total.

P.S. : Eu nu îmi pun baz? c? îl cunosc pe RattiK, pentru c? în aceast? reclama?ie chiar am dreptate. Salut ~
<3 Dinamoooo~

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Eu ma refeream la sv

D@nY

D@nY

Server Moderator

• Member
  • 6 Active Posts
Esti mao prost dechat pari...

rGn★aLn ~ ALINU

rGn★aLn ~ ALINU

iDoLu' lA FeMeI

• Member
  • 106 Active Posts
Locked! Ceilalti owneri si co-owner dati-va cu parerea.
Posted Image

TheRattiK

TheRattiK

Extaziuss Founder

• Founder
  • 1,062 Active Posts
Decizia lui dany ramane valida !

bubu.

bubu.

Member

• Member
  • 1 Active Posts
Decizia lui D@nY ramane valida ... si .... tiam dat gag ca te luai tare in gura cu adminii .. u ai dat retry iar eu tiam dat ban cum cere regulamentu ;)
adio

crazy_of_love

crazy_of_love

Deathrun.Extaziuss.Ro

• Moderator Server
  • 167 Active Posts
Iti zic decat atat la modul tau de abordare sa nu te mai prind pe srv ;) :angry2:

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users